Ubytování Špindlerův Mlýn
oddělovač česká vlajka deutch flag english flag

Cykloturistika ve Špindlerově Mlýně

Přestože je krkonošská krajina chráněna národním parkem a některá místa jsou pro cyklisty nedostupná, najdete v okolí Špindlerova Mlýna stovky kilometrů krásných tras pro horská, treková i silniční kola.

  • Výlet na kole trasou ze Špindlerova Mlýna směrem ke Svatému Petru, Pláni, Kopřivníku, Strážné, Mlýnským Domkům, Kamennému Mlýnu, Dolním Dvoru a končícím v Lánově je dlohá celkem 22 kilometrů a patří proto mezi ty kratší. Je především zajímavá svým celkovým převýšením, které dosahuje celkem 700 metrů

     . cyklo-turistika Špindlerův Mlýn
     
  • Dalším o několik kilometrů delším tipem je vyjížďka ze Špindlerova Mlýna do Jilemnice s celkovým převýšením přes 750 metrů. Trasa vede ze Špindlerova Mlýna na Medvědín a poté na Horní Mísečky, Třídomí, Na Rovince, Benecko, Horní Štěpanice, Dolní Štěpanice, Hrabačov, a poté dlouhým sjezdem do Jilemnice.
  • Poněkud odlišným tipem na výlet je specialita v podobě mountbikové sjezdové tratě přímo ve Špindlerově Mlýně. Za cenu 300 Kč na den si užijete spousty adrenalinu pri sjíždění téměř tříkilometrové trati. Technicky náročná trať vede po modré sjezdovce a její start se nachází u horní stanice lanové dráhy Svatý Petr – Pláň.

Šetřit občas síly při cykloturistických výletech Vám pomohou ve Špindlerově Mlýně právě lanovky, které Vás vyvezou na start zvolené cyklotrasy včetně Vašeho kola. Tato služba je zdarma po celou dobu letní turistické sezóny.Pokud nemáte při své návštěvě Špindlerova Mlýna s sebou své vlastní kolo, můžete využít služby některé z místních půjčoven.

Půjčovny kol ve Špindlerově Mlýně

Rossi sport
Svatopetrská 278 - Dům Služeb
543 51 Špindlerův Mlýn
Tel.: +420 499 433 348
E-mail: rossisport@profi-net.cz

SPORTSERVIS HOTEL HORAL - půjčovna kol
Svatopetrská 280
543 51 Špindlerův Mlýn
Tel.: +420 603 119 272
E-mail: votava.vladimir@atlas.cz
 

  Ubytování Špindlerův Mlýn - penzion ALBA     Penzion HAPPY - Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování ve Špindlerově Mlýně

Počasí

Webcamery

 webkamery z ubytování Špindlerův Mlýn

Foto dne

Ubytování Špindlerův Mlýn - foto dne

1x1px