ZIMA Špindlerův Mlýn

Lyžování a snowboarding jsou ve Špindlerově Mlýně možné na více jak 25 kilometrech sjezdařských tratích a 14-ti lanových drahách.

LÉTO Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn není jen zima a lyžování. Je mnoho možností: Horská turistika,cykloturistika, trekking, ale také třeba rybaření…. a mnohem více

Partner webu: Yellow Point

Proč Špindlerův Mlýn?

Lyžování a snowboarding

  • lyžařský areál Medvědín (čtyřsedačková lanová dráha) je dostupný od našeho tipu na ubytování pěšky
  • lyžařský areál Svatý Petr (3 dvou až čtyřsedačkové lanové dráhy) – zdarma skibus cca 250 m od pensionu nebo vlastním autem se zajištěním možností bezplatného parkování v celém areálu Šindlerův Mlýn
  • U-rampa na snowboard
  • 25 km sjezdařských tratí, 91,5 km běžeckých tratí

Turistika Špindlerův Mlýn

Dovolená s dětmi

Služby a servis Špindlerův Mlýn

Volný čas – Špindlerův Mlýn

Náš tip - ubytování ve Špindlerově Mlýně

Pension HAPPY Superior je rodinný horský pension, postaven v r. 1992. Je umístěn uprostřed lyžařských areálů Svatý Petr a Medvědín a je vzdálen pouhých 10 minut chůze do centra  Špindlerova Mlýna. Pension je ideálně položen tak, aby si na své přišli jak vyznavači „bílé stopy“ a  klasických alpských disciplin, ale i letní turistiky.

Pension nabízí celoroční ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech vybavených kuchyňkami. Díky bezbariérovému vstupu, se tak stává ubytování u nás dostupné nejen pro rodiny s dětmi, jednotlivce, skupiny ale i pro osoby handicapované.

Prostorné, komfortní pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivu, kde každý pokoj má vlastní koupelnu a WC a možnost LCD televize se satelitním příjmem, příp. balkon nebo terasu. Téměř všechny pokoje mají překrásný výhled na okolní hory a Labskou přehradu.

Ke chvilkám pohody patří i stylově zařízená vinárna s posezením u krbu, či letní venkovní terasa.

Počasí

Počasí Špindlerův Mlýn - Slunečno.cz

Webkamery

webkamery z ubytování Špindlerův Mlýn

Partneři webu