Kontakt

Sháníte ubytování ve Špindlerově Mlýně? Rádi byste se zeptali na aktuální informace? Nevíte si rady s výběrem výletu anebo vhodné restaurace? Kontaktujte nás a my Vám rádi pomůžeme 😊

Kde nás naleznete?

Nejčastější dotazy

 • Má Špindlerův Mlýn nabídku na babysitting?

  Aktuální přehled najdete na www.hlidacky.cz                 

  • Hotely: Orea Resort Hotel, Harmony Club Hotel, Hotel Savoy, Resort Sv. František – Erlebachova a Josefova bouda.      
  • Taktéž fyzické osoby např. – Irena Marxová, tel.: +420 739 944 266  E-mail: irenaa69m(@)gmail.com.                 

  Ať už vybíráte z nabídky agentury či přímo zvolíte jednotlivce babysittera, vždy se důkladně zajímejte o šíři a kvalitu nabídky, za jakých podmínek a za jakou cenu je služba poskytována.

 • Kde najdu aktuální informace o otevřených lanovkách, sjezdovkách či cenách skipasů?

  Kontaktujte přímo Skiareál Špindlerův Mlýn

  • email: infocentrum@skiareal.cz
  • Telefon: +420 499 467 101. GSM: +420 725 372 361
  • WEB: www.skiareal.cz            
  • Infocentrum Svatý Petr tel.: 499 467 458  e-mail: infosv@skiareal.cz                                                                                  
  • Infocentrum Medvědín tel.: 499 467 429  e-mail: infomedvedin@skiareal.cz
  • Infocentrum Centrum tel.: 499 467 440 e-mail: infocentrum@skiareal.cz
 • Kam mohu vyrazit po Špindlu, když bych si chtěl odpočinout od turistiky nebo lyžování?

  Pokud jste již nachodili hodně kilometrů, anebo byste rádi užili svoji dovolenou jiným způsobem, tak můžete využít některé z aktivit Špindlerova Mlýna. Pro relaxaci Vám můžeme doporučit Aquapark Volareza, který je pouhých 200m od našeho pensionu a nabízí bazén s tobogánem, whirlpool, saunu a Kneippův chodník. V samém aquaparku nalezneme golfový simulátor, kulečník, bowling, squash i stolní tenis. Nedaleko nalezneme bobovou dráhu a Monkey Park – jak pro děti, tak i pro dospělé. V zimních měsících je u Labe (vedle hotelu Savoy) kluziště pro milovníky bruslení. V letních měsících si můžete půjčit jak klasická, tak i elektro kola a vyrazit do přírody.

 • Co mohu podniknout se svými dětmi v létě?

  V centru Špindlerova Mlýna se nachází několik míst, kam můžeme se svými dětmi vyrazit. Když budeme pokračovat od Bílého mostu proti proudu Labe, uvidíme po 200m tzv. Pasáž Špindl (červený apartmánový dům), kde se nachází Lego muzeum – s obchůdkem a samotnou výstavou Lega. Po návštěvě muzea můžeme stále pokračovat proti proudu a po 450m spatříme Art centrum Puntík. V tomto útulném koutku si mohou děti vytvořit nejenom svoje vlastní hrníčky, ale i namalovat trička a rozvíjet svoje kreativní myšlení. Vedle dětského koutku nalezneme obří houpačku pro dospělé a místo pro AQUAZORBING (chůzi po vodě). Jako BONUS od nás obdržíte 1O% slevu na outdoorové aktivity od firmy Yellow Point, která taktéž provozuje tyto aktivity. Nedaleko se nachází bobová dráha, která nabízí dobrodružství jak pro dospělé, tak i pro děti. V blízkosti 200m od Pensionu Happy se nalezneme aquapark s tobogánem, dětským bazénkem, whirlpool a saunou. Ve stejném komplexu můžeme využít taktéž stolní tenis, bowling, anebo golfový simulátor.

  V centru města startují tzv. Mlynářovy toulky, které Vás provedou městem i jeho okolím hezkými cestičkami.

 • Jaké aktivity nabízí Špindl pro děti v zimě?

  Jsou dvě věci, které sedí perfektně dohromady – zima ve Špindlu a lyžování s dětmi. V České republice se může Špindlerův Mlýn pyšnit největším lyžařským střediskem. Nalezneme zde nejenom perfektní podmínky pro profesionální lyžaře, ale i pro rodiny s dětmi, jelikož si můžeme vybrat ze třech specializovaných míst, kde jsou buď  jezdící pásy pro nejmenší, anebo menší sjezdovky s brankami pro středně pokročilé. S dětmi můžeme využít Aquapark , vyrazit na sáňkařskou dráhu anebo bobovat na přilehlých kopcích.

 • Kam vyrazit na túru?

  Pro milovníky hezkých výhledů a nadšenců do sportu máme skvělou zprávu. Špindlerův Mlýn a jeho okolí nabízí nespočet míst, kde si člověk může  odpočinout nejenom od každodenního stereotypu a různých starostí, ale i se nadýchat čerstvého horského vzduchu v obklopení krkonošské krajiny. Sepsali jsme pro Vás několik tipů na výlety v této rubrice, kde si vybere téměř každý – jak rodina s dětmi, tak i nadšenci do turistiky. V zimních měsících doporučujeme dbát na zvýšenou opatrnost při výběru vhodné túry, jelikož se počasí může na horách každou chvíli změnit. Pokud byste raději prokonzultovali itinerář a náročnost výšlapu s námi, neváhejte nás prosím kontaktovat, anebo jsme Vám k dispozici v Pensionu Happy.

 • Jak se dostanu Špindlerova Mlýna?

  Pokud se vydáte autem např. z Prahy, tak nejvhodnější a poněkud i nejrychlejší varianta je si zvolit dálnici D11 směrem na Hradec Hrálové, sjet po 34km výjezdem 42 na silnici 32 směrem na Jičín/Velký Osek (za jediným lanovým mostem na D11), a nadále pokračovat na každém kruhovém objezdu rovně až do Špindlerova Mlýna. Přibližný čas jízdy je mezi 1h 45 min a 2h a 30min (vždy záleží na dopravní situaci a stavu vozovky).

 • Jaký je nejlepší autobusový spoj do Špindlerova Mlýna?

  Jestli preferujete možnost hromadné dopravy, rádi Vám doporučíme autobusové spojení z nástupiště Praha Černý Most, které nabízí přímý spoj mezi Prahou a Špindlerovým Mlýnem a je především poskytováno společností KAD. Bližší informace naleznete na stránce IDOS. Přibližný čas jízdy je mezi 2h 30 min a 3h a 45min (vždy záleží na zvolení autobusu, jelikož každý spoj projíždí jinou trasu).