Dovolená s dětmi

Pokud se chystáte se svými dětmi na krátký víkend, nebo několikatýdenní dovolenou, v zimě nebo v létě, Špindlerův mlýn má mnoho co nabídnout nejen Vám jako rodičům, ale především Vašim dětem.

https://www.ubytovani-spindleruv-mlyn.cz/files/deti%20lyzovani%20spyndleruv%20mlyn.jpg

Na loukách Horních Míseček je k dispozici lyžařské hřiště s atrakcemi.
Naučte své děti lyžovat a užívat si radost z pohybu. Výborně připravená sjezdovka pro výuku těch nejmenších a procvičování větších „malých“ sjezdařů. Užijte si jejich radost ze získávání nových dovedností v překrásném horském prostředí a na svěžím čerstvém vzduchu.

Během krátké doby z nich budou praví lyžaři a závodníci 😉
dítě - lyžař - závody ve Špindlerově Mlýně

Rádi byste si zalyžovali, ale nemužete svě děti nechat bez dozoru?
Ve Špindlerově Mlýně jsou Vám k dispozici agentury na hlídání dětí. Zde se Vaše děti nejenom pod dohledem pobaví, ale také se naučí něco nového pod dohledem profesionálů.   

Bobová dráha ve Špindlerově Mlýně


Včetně dopravního zařízení má délku 1.400 m a jezdec si při jízdě s průměrným sklonem 7,03 % užije 22 zatáček, 5 jumpů (terénních zlomů) a tři tunely. Opravdu nevšední zážitek z jízdy, jejíž rychlost si každý volí podle svých schopností, umocňuje překrásné okolní panorama Krkonoš. Na jedno nebo dvoumístných bobech mohou jezdit bez problémů všechny věkové generace, děti od osmi let samostatně, do osmi let v doprovodu rodičů. Díky kvalitnímu osvětlení může být v provozu i po setmění

Dopřejte svým dětem nevšední letní i zimní zážitky ve Špindlerově Mlýně!