Ubytování

Pension HAPPY Superior je rodinný horský pension, postaven v r. 1992. Je umístěn uprostřed lyžařských areálů Svatý Petr a Medvědín a je vzdálen pouhých 10 minut chůze do centra  Špindlerova Mlýna. Pension je ideálně položen tak, aby si na své přišli jak vyznavači „bílé stopy“ a  klasických alpských disciplin, ale i letní turistiky.Pension nabízí celoroční ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a apartmánech vybavených kuchyňkami. Díky bezbariérovému vstupu, se tak stává ubytování u nás dostupné nejen pro rodiny s dětmi, jednotlivce, skupiny ale i pro osoby handicapované.

Komfortní pokoje jsou zařízeny stylovým nábytkem z masivu, vynikají moderními koupelnami, nabízí LCD televize, Wi-Fi, balkon nebo terasu. Téměř všechny pokoje mají překrásný výhled na okolní hory se sjezdovkami a Labskou přehradu.

Ke chvilkám pohody patří i stylově zařízená vinárna s posezením u krbu, či letní venkovní terasa.

Volnočasové aktivity

Pro relaxaci a odpočinek můžete využít možností pensionu nebo dalších zařízení, které se nachází v těsné blízkosti. Největší wellnes centrum ve Špindlerově Mlýně je umístněné pouhých 250m od pensionu. Nabízí plavecký 25m dlouhý bazén s tobogánem, saunou a wellness zónami, solárium, masáže, dětský svět a mnohé další vodní radovánky.

Na dosah vzdálená a oblíbená bobová dráha a Monkey PARK jsou bezesporu jednou z nejnavštěvovanějších atrakcí. Jste-li vyznavači bílého sportu, tak nejbližší krytý i venkovní kurt je vzdálen pouhých 250m od pensionu. 

Strategická poloha pensionu umožňuje snadný přístup ke všem sjezdovkám skiareálu Špindlerův Mlýn. Dostupnost areálu ocení v zimním období zejména sjezdoví lyžaři. Na lyžích, autem či pěšky se dostanete k 400 metrů vzdálené sedačkové lanovce Hromovka, která Vás vyveze do skiareálu Svatý Petr.

Nástupní stanice lanovky na Medvědín se nachází necelých 700 metrů od pensionu HAPPY. Skiareál Medvědín je propojen lanovkou s Horními Mísečkami, které jsou se skiareálem Labská vhodné pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. K dopravě do lyžařských areálů Svatý Petr či Medvědín lze využít bezplatný SKIBUS, vzdálený rovněž necelých 200m od pensionu.
  

PENSION HAPPY SUPERIOR
Bedřichov 113
543 51 Špindlerův Mlýn
Česká Republika 

Telefon: +420 499 433 198
Mobil: +420 602 364 778
E-mail: info@pensionhappy.cz