Půjčovna lyží ve Špindlerově Mlýně

Objevte s námi nové adrenalinové zážitky, anebo zdokonalte svoje sportovní dovednosti v zimních měsících. 

V zimní sezóně provozujeme lyžařskou školu. Tým zkušených instruktorů vám pomůže zdokonalit se na lyžích či snowboardu během privátní nebo skupinové výuky. Pro nejmenší máme vždy připravený KIDS SKI PARK nacházející se nedaleko parkoviště Hromovka. Věřte, že vaše děti jsou v těch nejlepších rukách a pokroky jsou znatelné po pár hodinách. 

 

Pokud však dáváte přednost přírodě a volným terénům, náš zkušený instruktor vám na skialpech ukáže krásu Krkonoš.  
Nemáte žádné vybavení? Rádi vám veškeré vybavení zapůjčíme v naší půjčovně v centru města. Najdete u nás lyže prémiové kvality, snowboardy, nové skialpové vybavení, běžky, sáňky, sněžnice. Jako jedni z mála ve Špindlerově Mlýně vám také zapůjčíme lyžařské oblečení. 

Nejen v létě, ale také v zimě organizujeme výlety na čtyřkolkách. Čeká na vás zhruba hodinová trasa po krásách a vyhlídkách Špindlerova Mlýna. Zážitek, na který se nezapomíná!


O zábavu pro celou rodinu se postará sáňkařská dráha. Z centra města vás vyvezeme na Špindlerovu boudu, kde vám zapůjčíme sáňky, a pak už si jen stačí užít 3,5 km dlouhý sjezd zpátky do Špindlerova Mlýna. 

V neposlední řadě nabízíme snowtubing, neboli jízdu ve sněhovém tobogánu na nafukovací duši, který bezesporu patří mezi další oblíbené zimní atrakce. Najdete ho na Bedřichově, nedaleko centra Špindlerova Mlýna. 

KONTAKT: 
YELLOW POINT OFFICE
Svatopetrská 125
Špindlerův Mlýn
543 51

TEL: +420 731 160 152
EMAIL: office@ypoint.cz
www.ypoint.cz